Java fejlesztői állás
2013-02-20T12:39:53+01:00
2013-02-20T12:39:54+01:00
2022-07-23T15:06:17+02:00
  • A TIGRA több mint 16 sikeres évet tudhat magáénak. Ez alatt az idő alatt cégünk néhány fős vállalkozásból mára a hazai informatikai piac egyik meghatározó, közel 250 főállású munkatársat foglalkoztató szereplőjévé vált. A folyamatos növekedés és a cég által nyújtott stabil háttér az itt dolgozó kollégák közös eredménye, akik elkötelezettségüket és szakmai tudásukat nyújtják a TIGRA-nak. Az egyre dinamikusabban bővülő csapatunkba keresünk SZOFTVERFEJLESZTŐKET.
    Munkavégzés helye:
    Budapest
    Feladatok:
    szoftvertervezési feladatok ellátása
    Java alapú fejlesztési feladatok ellátása
    a projekt műszaki dokumentációjának elkészítése, illetve közreműködés az elkészítésben
    részvétel a szoftverkódolásban, a programjavítási feladatok ellátásában
    Elvárások:
    Szakmai kompetenciák:
    informatikai/villamosmérnöki egyetemi/főiskolai diploma
    legalább 3 év szoftverfejlesztői munkatapasztalat Java/SQL környezetben
    stabil Java EE ismeretek: JSF, EJB, JPA, Groovy
    Tapasztalat JBoss környezetben
    jártasság web technológiák terén (HTML, CSS, Javascript, Ajax)
    UML ismerete
    Személyes kompetenciák:
    önálló munkavégzés képessége
    jó problémamegoldó képesség
    pontos, precíz munkavégzés
    csoportmunkára való alkalmasság
    ügyfélközpontúság
    gyors tanulási készség és hajlandóság
    Előnyt jelent:
    BPM rendszerek ismerete
    fejlesztői keretrendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
    Oracle PL/SQL ismeretek
    Ha ajánlatunk elnyerte tetszését és szívesen dolgozna velünk, küldje el magyar önéletrajzát a szakmai tapasztalat részletes bemutatásával.
    Jelentkezésedet az alábbi címen várjuk: hr@tigra.hu