ROR Álláslehetőség
2013-02-18T13:09:27+01:00
2013-02-18T13:09:28+01:00
2022-07-19T02:41:56+02:00
  • Ruby on Rails Fejlesztő
    Munkavégzés helye: Budapest
    Feladatok:
    Ruby on Rails alapú megoldások fejlesztése, továbbfejlesztése

    Elvárások:
    Ruby nyelv és a Ruby on Rails keretrendszer ismerete, minimum 1 év tapasztalat
    Relációs adatbázis-kezelés ismerete (SQL, postgreSQL)
    WSDL/SOAP technológiák ismerete
    Verziókövető rendszerek használatának ismerete (Git, Github)
    XHTML & CSS, Javascript, AJAX/Jquery, JSON, UI ismerete
    Modulok önálló fejlesztése és dokumentálása specifikáció alapján
    Önálló információszerzéshez megfelelő angol nyelvismeret
    Dokumentációs készség

    Előnyök:
    Kommunikációképes angol nyelvismeret
    Linux Server ismerete
    Bootsrap.css

    Amit kínálunk:
    Érdekes, változatos feladatok
    Szakmai fejlődés támogatása
    Rugalmas munkaidő

    Érdeklődni tudtok a puskit@pbert.eu címen vagy a +36/20-928-9809 telefonszámon, bármi kérdésetek felmerül, keressetek bizalommal!
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?