Junior Szoftverfejlesztő (ASP.NET/C#) Állás
2013-01-23T09:32:02+01:00
2022-07-23T16:41:24+02:00
  • Sziasztok! Junior Szoftverfejlesztő (ASP.NET/C#) pozícióba keresek munkatársat nemzetközi partnercégünk számára, amennyiben érdekesnek találjátok a pozíciót, vagy tudtok valakit, akinek releváns lehet, akkor a puskit@pbert.eu e-mail címen, vagy a 20/928-9809 telefonszámon tudtok érdeklődni. Üdv, Püski Tamas:)

    Munkakör: JUNIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ (ASP.NET, C#)

    Munkavégzés helye:
    BUDAPEST.

    Munkakör leírása, feladatok:
    - A leendő junior fejlesztő kolléga közreműködik a fejlesztés különböző életfázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentálás, hiba felderítés - javítás).
    - Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása szintén a feladat része.
    - Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel és szakmai egyeztetés a nemzetközi csapattal egyaránt elvárás.

    Tapasztalat, gyakorlat:
    - Legalább 1 éves, szoftverfejlesztési gyakorlat C# / ASP.NET nyelven
    - C# programnyelv ismerete
    - SQL 2005/2008 magas szintű ismerete
    - Szoftver architektúrák ismerete; n-tier, GUI patterns (MVC és MVP)
    - Microsoft technológiák magas szintű ismerete
    - Szoftver tervezési ciklusok magas szintű ismerete
    - Jó kommunikációs készség, csapatszellem

    Nyelvtudás:
    - Erős közép/felső szintű angol ismeret