Java programozói állás
2012-10-30T16:26:24+01:00
2012-10-30T16:26:25+01:00
2022-07-19T02:22:51+02:00
  • A Medius System GmbH magyarországi leányvállalatának fő tevékenysége rádiófrekvenciás azonosítási (RFID) rendszerek hardver- és szoftver komponenseinek gyártása és fejlesztése.

    Az általunk keresett munkatársak feladatai:

    - alkalmazások fejlesztése Android és Java EE platformokon
    - alkalmazások tervezésében és specifikálásában, illetve tesztelésében való részvétel
    - működő alkalmazások és üzemeltető munkatársak támogatása a mindennapi munkavégzés során
    - fejlesztői, üzemeltetői, valamint felhasználói dokumentációk készítése

    A pozíciók betöltéséhez szükséges készségek, ismeretek és tapasztalatok:

    - középfokú végzettség
    - legalább 1 éves programozói munkatapasztalat
    - készség-szintű Java tudás
    - magabiztos SQL ismeretek
    - jó problémamegoldó készség
    - pontos és precíz munkavégzés
    - rugalmasság, teherbírás
    - csapat-központú gondolkodás
    - alapfokú angol nyelvtudás

    A jelentkezők elbírálásánál előnyt jelent:

    - Android fejlesztési tapasztalat
    - JAX-WS, JPA/Hibernate ismeretek
    - alkalmazások önálló tervezésében szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    - versenyképes jövedelem
    - szakmai fejlődési lehetőség
    - fiatal, dinamikus csapat
    - igényes munkakörnyezet

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, jelentkezni a recruitment (at) mediussystem.hu email címre elküldött fényképes, a szakmai készségeket és tapasztalatokat részletesen bemutató önéletrajzzal lehet. Az új munkatársak kiválasztása személyes meghallgatások alapján történik.