ASP.NET / C# fejlesztő álláslehetőség - Debrecen

2012-08-14T10:30:50+02:00
2022-10-24T20:55:36+02:00
  • Szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

    C# FEJLESZTŐ

    Feladatok:

    * szoftverfejlesztés egy több fős csapat tagjaként C# nyelven
    * a meglévő vállalatirányítási szoftver fejlesztése, karbantartása
    * refactoring, optimalizálási feladatok ellátása
    * automatizált tesztesetek írása (NUnit)

    Elvárások:

    * felsőfokú informatikai végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
    * szoftverfejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
    * Visual Studio ismerete (2008 vagy újabb verzió)
    * PL/SQL ismeret
    * kommunikációképes angol nyelvtudás
    * nagyfokú precizitás
    * terhelhetőség
    * stressz tűrés

    Előnyt jelent:

    * Oracle tapasztalat
    * ORM rendszer ismerete
    * ASP.NET, MVC keretrendszer ismerete
    * agilis módszertanok ismeret, automatizált tesztelés ismerete
    * Delphi tapasztalat

    Amit kínálunk:

    * dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
    * kiemelkedő díjazás
    * teljesítményarányos havi prémium

    Munkavégzés helye: Debrecen

    Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének és a pozíció nevének tárgy menüben történő pontos megjelölésével a job@hsakft.hu e-mail címre.