Senior PHP fejlesztői állás Debrecenben
2012-03-22T12:50:34+01:00
2012-03-23T08:15:20+01:00
2022-07-19T05:22:05+02:00
  • De az átlagos az nem versenyképes. Egy átlagos bér az nem munkaerő megtartó. Hiszen ha nem tetszik, akkor találok majd egy másik átlagosat bármikor a felmondási idő alatt.
  • A KSH szerint 2011-ben a szellemi foglalkozásúak bruttó átlagkeresete a versenyszférában: 332 091 Ft.
    Kíváncsi vagyok, bírnak-e ennyit fizetni.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Egy gyors kérdés:
    nálatok a "versenyképes fizetés" az hány magyar forintot jelent?
    Köszi a választ.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Csak egyetlen kérdés:
    A takarítónők is szerepelnek a képeken?
    Rólunk - Webshop Experts - Webáruház készítés szakértői
    Már csak azért érdeklődöm, mert lehet, hogy valami rossz link került be ide...
  • Mi, mint WebShop-Experts Kft. már 2006-ban elkezdtük tevékenységünket, mint "normál" webfejlesztő cég. 2011-ben indítottuk el első SaaS jellegű szolgáltatásunkat, a ShopRenter.hu-t, mely már Magyarország egyik legkedveltebb bérelhető webáruház szolgáltatásává nőtte ki magát, és nemrég elindult Romániában is.
    Célunk, hogy a ShopRenter Európa egyik vezető bérelhető webáruház rendszerévé nőjje ki magát, és ehhez keresünk tehetséges és lelkes csapattársakat!

    Olyan Senior PHP fejlesztőt keresünk, akire az alábbi feladatokat szeretnénk rábízni:
    - a ShopRenter webáruház motor fejlesztése, mélyebb rendszerfejlesztés
    - a rendszer architektúrális tervezése
    - a legújabb, magas szintű technológiák felkutatása és alkalmazása a rendszerbe

    Azt szeretnénk, hogy ilyen légy:
    - legalább 2-3 éves rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat
    - valamely PHP framework használatában szerzett tapasztalat
    - MVC, OOP jártasság
    - ismerd magas szinten a PHP, MySQL, JS, HTML nyelveket
    - lehetőleg ismerj egy-két tartalomkezelő (CMS) rendszert
    - ismerj, és tudj alkalmazni legalább egy JS framework-öt (előny JQuery)
    - képes vagy az új programok és technológiák gyors elsajátítására
    - könnyedén meg tudod oldani az összetett, nagy figyelmet és pontosságot igénylő feladatokat

    Előny:
    - nagyobb szoftverfejlesztő cégnél szerzett munkatapasztalat
    - SaaS rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
    - Elosztott rendszerekkel, teljesítményoptimalizálással kapcsolatos tapasztalat
    - Magento/Zend ismeret
    - fejlesztői tapasztalat JAVA-ban vagy egyéb magasabb szintű programnyelven
    - tapasztalat szerverek üzemeltetésében, karbantartásában
    - AJAX ismeretek
    - Flash ismeret

    Amit kínálunk:
    - Versenyképes fizetést
    - Jó csapat, fiatalos, vidám légkört (ha érdekel, hogy kikkel fogsz együtt dolgozni: Webáruház készítés - Webshop Experts - 404
    - Lehetőséget a folyamatos szakmai fejlődésre
    - Rugalmas munkaidőt

    A munkavégzés helye: Debrecen
    Munkaidő: főállás

    Ha úgy érzed, hogy ez az álláslehetőség Neked szól, akkor várjuk önéletrajzod és motivációs leveled az allas@webshopexperts.hu címre 2012. április 4-ig!