Álláslehetőség .Net fejlesztő pozícióra
2011-12-05T11:35:12+01:00
2022-07-19T04:53:07+02:00
  • Budapesti, neves ügyfélkörrel rendelkező informatikai fejlesztő és kommunikációs, marketing tanácsadó partnerünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

    .NET fejlesztő – Budapest

    Feladatok:
    - Webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztése .NET programnyelven
    - A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
    - Együttműködés a cég más területeivel

    Elvárások:
    Legalább 3 éves fejlesztői munkatapasztalat
    - Legalább 2 éves .NET 3.5 vagy újabb környezetben szerzett releváns fejlesztői tapasztalat
    - ASP.Net, WCF, MS SQL és Linq ismerete
    - XML, Ajax technológiák ismerete
    - Legalább középfokú végezettség, felsőfokú (szakirányú) végzettség előny
    - Középfokú, a fejlesztői munkához szükséges angol nyelvtudás (írásban és olvasásban)
    - Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség
    - Pontos, precíz munkavégzés
    - Vállalati folyamatok ismerete

    Előny:
    - SilverLight ismerete
    - SharePoint Server 2007 vagy 2010 környezetben szerzett gyakorlat
    - Új MS Office dokumentumok (pl. .docx) programozásában szerzett tapasztalat
    - Microsoft vizsgák megléte

    Amit megbízónk kínál:
    - Piacképes fizetés és egyéb juttatások
    - Családias, mégis nagyvállalati hátteret biztosító munkakörnyezet
    - Dinamikus csapat
    - Hosszú távú munkalehetőség
    - Szakmai fejlődési lehetőség (képzések, tanfolyamok)

    Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát, illetve motivációs levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a raffai.gabor@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

    A fenti hirdetéssel kapcsolatban további információért a +36 (20) 326 1996-os telefonszámon érdeklődhetsz Raffai Gábornál.

    Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.