PHP programozó állás Debrecenben

2011-07-14T11:59:25+02:00
2011-07-26T15:30:15+02:00
2022-10-26T10:00:35+02:00
  • Felfüggesztve.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • PHP programozó

    Feladatok:

    Rendszertervek készítése
    Php alapú szoftverfejlesztés csapatban vagy projekt függvényében önállóan
    Középszintű angol nyelvtudás (dokumentációk, levelek írása/olvasása, angol nyelvű szakmai anyagok helyes értése)
    Fejleszett alkalmazásokhoz, rendszerekhez support biztosítása
    Elkészült webalkalmazások tesztelése, dokumentálása

    Elvárások:

    Php programozási nyelv alapos ismerete
    Jártasság objektum-orientált tervezésben
    XHTML magas fokú valamint CSS, Javascript, Ajax alap-közép szintű ismerete
    Jó kommunikációs készség
    Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség

    Előny:

    Template rendszerek használatának ismerete
    Legalább egy ismert MVC keretrendszer ismerete
    Verziókövető rendszer ismerete (Subversion)
    Linux ismeretek (felhasználói szintű, főként debug)

    Amit kínálunk:

    Továbbképzési, fejlődési lehetőségek
    Fiatalos, jó munkahelyi hangulat
    Debreceni munkavégzés
    Laptop, mobiltelefon használat
    Távmunka lehetősége

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését szakmai önéletrajzzal az a job (kukac) beks (pont) hu /a (kukac) és a (pont) szövegek helyére kérjük a megfelelő karaktereket helyettesítse be/ címre vagy érdeklődjön a 20/562-83-66 telefonszámon.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?