Rendszergazda/Informatikus állás!
2011-07-12T10:04:05+02:00
2011-07-12T10:04:06+02:00
2022-07-24T13:36:17+02:00
  • Cégről / About the company
    Ügyfelünk az európai telekommunikációs szektor jelentős beszállítója. Budapesti irodájukba és csapatukba keresünk jelentkezőket Rendszergazda / Informatikus munkakörbe.
    Pozíció részletezése / Position overview
    Főbb feladatok

    - A cég informatikai és telekommunikációs rendszerének üzemeltetése
    - Hibakeresés, elhárítás, optimalizálás, felhasználók problémáinak kezelése
    - Beszállítók szakmai menedzselése, ehhez kapcsolódó ügyintézés
    - Javaslatok az IT folyamatok/rendszerek javításához, folyamatos fejlesztés, részvétel a döntési folyamatokban az IT üzemeltetés tekintetében
    - Új informatikai megoldások bevezetése, adaptálása
    - Szerverek monitorozása

    Elvárások
    - Felsőfokú szakirányú végzettség
    - Windows infrastruktúra kiépítésében való jártasság, Microsoft alapú rendszerek, Active Directory ismerete
    - Hálózati ismeretek (TCP/IP), telefonos hálózati ismeretek
    - Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
    - Középfokú angolnyelv-tudás
    - Hatékony problémamegoldó és analizáló készség, önálló munkavégzés

    Pálykakezdő szakemberek jelentkezését is várjuk!

    Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a borbala.peto@itjobs.hu e-mail címre, illetve, amennyiben még nem regisztrált felhasználónk, kérjük, regisztráljon a www.itjobs.hu weboldalunkon. Jelentkezését kizárólag az oldalunkon történő regisztrációval együtt áll módunkban elfogadni és megbízóinknak továbbítani. Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

    Munkavégzés helye / Working place : Budapest

    Cégünk egy magyar tulajdonban lévő, jelentős referenciákkal és ügyfélkörrel rendelkező munkaerő-közvetítő és munkaerő-kölcsönző vállalat, amely immár 10. éve sikerrel van jelen a hazai és nemzetközi munkaerő-piacon. További állásajánlatainkért kérjük látogasson el www.itjobs.hu weboldalunkra.