Projektmenedzser álláslehetőség

2011-04-19T10:51:19+02:00
2011-04-27T15:42:55+02:00
2022-10-26T17:00:35+02:00
  • Helló,

    néhány kérdésem lenne:
    Milyen jellegű projektvezetési módszertanokat használtok?
    Mekkora projektekről van szó nagyságrendileg? (emberóra, stb)
    (folyamatosan vezetett napi dolgok, emberek, fejlesztés =! projekt)
    Milyen informatikai ismeretekre gondoltok ?
    Magyar munkavégzés, vagy ügyfelek inkább külföldön vannak?

    Azért kérdezem ezeket, mert ez a leírás nagyon általános.

    Köszi!

  • Dinamikusan fejlődő informatikai cég projektmenedzsert keres.
    Feladatok:
    - A cég informatikai projektjeinek végrehajtásában való aktív részvétel, projektvezetés;
    - Projektek dokumentálása, szervezése;
    - A projektek szervezésével kapcsolatos ügyfél-kommunikáció;
    - Az ügyféligények kezelése.
    Elvárásaink az ideális pályázókkal szemben:
    - Szakirányú felsőfokú végzettség (információmenedzsment, informatikus, műszaki menedzser, mérnök, közgazdász);
    - Jó kommunikációs-, és szervezőkészség;
    - Erős informatikai beállítottság, informatikai ismeretek;
    - Pro aktivitás, önállóság, gyors tanulás;
    - Team munkában való részvétel és team munkaszervezés;
    - Precizitás, jó problémamegoldó és szervezési képesség;
    - Terhelhetőség;
    - Megbízható angol nyelvtudás;
    - Microsoft Project és Visio ismeret előnyt jelent.
    Amit kínálunk:
    - Dinamikus, fiatal csapat;
    - Kompenzációs csomag;
    - Fejlődési lehetőség.
    Fényképes életrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a job@euroone.hu e-mail címre várjuk, a pályázott pozíció megjelölésével.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?