JUNIOR JAVA FEJLESZTŐ POZÍCIÓ
2011-04-07T09:55:44+02:00
2011-04-07T09:55:45+02:00
2022-07-19T04:21:55+02:00
  • Pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk megbízásából, nemzetközi projektekben való részvételre keresünk Junior java fejlesztő pozícióba munkatársakat.

    Feladat

    Külföldi projektek esetén részvétel az ügyfeleknél történő teljesítmény tesztelésben
    Magyarországi munkavégzésnél aktív részvétel belsős rendszerek, termékek fejlesztésében Java környezetben (specifikáció, implementálás, fejlesztői teszt)
    Dokumentációk, specifikációk készítése

    Elvárás

    Felsőfokú szakirányú végzettség
    1-2 éves Java fejlesztői tapasztalat
    Aktív tárgyalóképes angol nyelvismeret
    Banki területen szerzett fejlesztői ismeretek
    Utazási hajlandóság

    Amit kínálunk

    Fejlődési és előrelépési lehetőség
    Kellemes munkakörnyezet
    Dinamikus, fiatalos csapat

    Munkavégzés helye:
    Budapest, Külföld

    Amennyiben felkeltette érdeklődését állásajánlatunk, kérem küldje el szakmai önéletrajzát a ppetra@mphil.hu e-mail címre!