Állás - Senior Flash Designer
2011-04-04T10:51:38+02:00
2011-04-04T10:51:39+02:00
2022-07-19T04:23:00+02:00
  • Jelentős piaci pozícióval bíró full service online ügynökség ügyfélkörének
    folyamatos bővülése miatt, tapasztalt senior flash designert keres
    teljes munkaidőbe.

    Feladatkör
    Professzionális flash animációk készítése a koncepcionálástól a tervezésen át a kivitelezésig

    Elvárások
    Kreativitás, kreativitás, kreativitás
    Fejlett grafikai érzék
    Minimum 4 éves a területen eltöltött tapasztalat
    A Flash-en kívül egyéb grafikai programok ismerete
    Csapatszellem
    Nagyfokú munkabírás

    Előnyt jelent
    Szakirányú (grafikai) végzettség
    Kampánykreatívok készítésében szerzett mélyreható tapasztalat
    Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk
    Versenyképes juttatások
    Színvonalas ügyfélkör
    Fiatal csapat
    Kellemes munkakörülmények

    Munkavégzés helye:
    Budapest, Gellért-hegy

    Önéletrajzokat referenciák megjelölésével az karrier@neo-interactive.hu e-mail címre várunk.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?