Java fejlesztő állás lehetőség
2010-11-05T11:59:25+01:00
2010-11-05T11:59:26+01:00
2022-07-19T04:27:11+02:00
  • Feladatok:
    egyedi szoftver fejlesztési projektben részvétel,
    programtervezési és programozói feladatok ellátása

    Elvárások:
    szakirányú (informatika, programozó, kapcsolódó mérnök) felsőfokú (egyetem, főiskola) végzettség,
    legalább 2 év szakmai tapasztalat informatikai projektekben – műszaki, fejlesztési területen,
    gyakorlati fejlesztési tapasztalat,
    rendszertervezési ismeretek,
    valamely adatbázis-kezelőben szerzett tapasztalat,
    információfeldolgozásban szerzett tapasztalat.
    objektumorientált fejelesztési ismeretek
    Java SE ismeret
    SVN ismeret
    RDBMS ismeretek (SQL nyelv, PostgreSQL adatbáziskezelő)
    Hadoop/Hbase ismeret

    Egyéb:
    Nettó fizetési igényt kérjük megjelölni.

    Munkavégzés helye:
    Budapest

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát küldje el a naplozas@gmail.com e-mail címre.