Szoftver designer álláslehetőség
2010-10-19T16:44:16+02:00
2010-10-19T16:44:17+02:00
2022-07-19T04:53:03+02:00
  • SZOFTVER DESIGNER

    Szoftverfejlesztéssel foglalkozó megbízónk számára keresünk szoftver designer munkakörbe kollégát, akinek fő feladata a megvalósuló fejlesztések grafikai kinézetének kialakítása és szakmai szempontból történő optimalizálása.

    Feladatok:
    • a szoftverek grafikai kinézetének tervezése, megvalósítása (.NET, ASPX, Delphi),
    • a grafikai tervek szoftver ergonómiai tervezése,
    • a látványterv kialakítása,
    • a grafikai munkák elvégzése.

    Elvárások:
    • szakirányú (középfokú) végzettség,
    • legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • .NET, ASPX, Delphi, Photoshop, Visual Studio, Expression Blend alapos ismerete,
    • kreatív, proaktív, eredményorientált személyiség,
    • jó csapatjátékos.

    Érdeklődés esetén a következő címre várom a jelentkezéseket: agnes.balogh@aarenson.hu.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?