Állásajánlat (rendszergazda, webfejlesztő)
2010-10-04T23:43:43+02:00
2010-10-06T22:49:23+02:00
2022-07-19T04:37:47+02:00
  • helyileg hol? melyik cég vagytok? jöhet privátba is, bár nem tudom miért lenne titok.
  • Kezdetben sajnos nem működik a táv-munkavégzés. Én személy szerint nem vagyok ellene a távmunkának egyáltalán,sőt, mindkét fél számára kényelmes lehet, de kezdetben helyszíni munkaerőre van szükségünk.

  • én se értem miért nem jó senkinek a távmunka, amúgy ez ennyire gáz magyarországon?
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Távmunka szóba jöhet a webprogramozói állásra?
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • 2 pozícióra keresünk kollégákat!

    Rendszergazda:

    Webfejlesztő és hoszting cég munkatársat keres sok gépes környezetbe,teljes munkaidőben.

    Feladatok:
    - Linux rendszerfelügyelete
    - Linux rendszertelepítés
    - Monitorozás

    Elvárások:
    - Linux középszintű ismerete ( Ubuntu )
    - Angol nyelvtudás
    - Jó problémamegoldó készség

    Előnyt jelent:
    Cacti Munin Nagios Monit Puppet Lighthttpd ismerete

    Fejlesztő:
    webprogramozó munkakör, project jelleggel. Helyszíni munkavégzés a
    cég irodájában. Kölcsönösen sikeres együttműködés esetén teljes munkaidős foglalkoztatás is opcionális.

    Elvárások:
    - PHP, MySQL, JavaScript, JQuery ismerete
    - Linux alapvető ismerete ( Ubuntu )

    Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
    Smarty,Adodb,Redis ismerete
    3-4. éves hallgatói jogviszony

    Jelentkezni emailben szakmai önéletrajzzal a molnar.patrik@pk.elte.hu email címen.