PHP programozó állást keres Budapesten!
2010-07-02T11:25:24+02:00
2010-07-12T19:03:21+02:00
2022-07-01T06:11:06+02:00
  • Köszönöm mindenkinek! Elfogadtam egy ajánlatot.
    (A prog.hu-n keresztül kaptam...)
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Köszönöm! Jelentkezni fogok...

    Ám továbbra is szívesen fogadom a lehetőségeket, mert egyenlőre még nem találtam meg a helyem!
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Kedves songohan,

    A Pannonjob HR tanácsadójaként ezúton szeretném figyelmébe ajánlani minden bizonnyal releváns PHP fejlesztői állásajánlatunkat.

    Budapesti amerikai-magyar vegyes tulajdonú innovatív szoftverfejlesztő partnercégünk kreatív csapatába keresünk tapasztalt fejlesztő munkatársakat az alábbi munkakörbe:

    Senior PHP fejlesztő – Budapest

    Feladat:
    - Innovatív szoftverfejlesztő partnerünk budapesti központjának csapatába keresünk munkatársakat destination site fejlesztésre
    - PHP (OOP) alapú webes alkalmazások programozása
    - Különböző háttér rendszerek tervezése, kialakítása (backend)

    Elvárások:
    - Szakirányú informatikai végzettség vagy azt kiváltó gyakorlati tapasztalat
    - PHP (OOP) programozásban szerzett átfogó tapasztalat
    - Mélyebb MySQL adatbázis ismeret
    - Középfokú, a fejlesztéshez elengedhetetlen angol nyelvtudás írásban és olvasásban
    - Nagyobb terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat előny
    - Memcache, framework tapasztalat előny
    - NoSQL megoldások ismerete előny
    - Jó rendszerszemlélet, architekt tapasztalat előny
    - Nagyfokú kreativitás és elhivatottság
    - Szeress csapatban dolgozni
    - Légy kitartó, mert az úttörő munkához erre szükség van!

    Amit partnercégünk kínál:
    - Profi, összetartó csapat, szép munkahelyi környezet
    - Innovatív, K+F szakmai környezet
    - Inspiráló feladatok, szakmai fejlődés
    - Meglehetősen rugalmas munkaidő, törzsidővel
    - Vonzó fizetés
    - Válság-biztos munkahely

    Kérjük, részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére e-mailen a raffai.gabor@pannonjob.hu címre.

    A fenti hirdetéssel kapcsolatban további információért a +36 (20) 326 1996-os telefonszámon érdeklődhetsz Raffai Gábornál.

    Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

    Várjuk visszajelzését,

    Üdvözlettel,

    Pannonjob
  • Közel 3 év tapasztalattal, működő referenciákkal rendelkező programozóként állást/munkát keresek!

    Amit már tudok:
    PHP5 OOP, MVC, XHTML, CSS, JavaScript, AJAX, Prototype, JQuery, Flash alap szinten, Stb...

    Részemről elvárás a stabil háttér, és a fejlődési lehetőség.

    Ajánlatokat szívesen fogadok privátban!
    Mutasd a teljes hozzászólást!
Címkék