ASP.NET fejlesztői állás Budapesten
2010-06-30T13:30:53+02:00
2010-06-30T15:06:54+02:00
2022-07-25T02:02:24+02:00
  • Kedves Alex!

    Miről is van szó? Nem igazán tudom miről beszélsz, de ha érdekel az állás akkor hívj fel nyugodtan egy személyes találkozó végett.

    Üdv: Péter
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Szia Péter!

    Ez megint olyan dolog, hogy megállapodsz egy jelentkezővel, majd a kezdés előtt egy nappal közlöd vele, hogy inkább mást választasz?
  • Intranetes alkalmazásokat fejlesztő budapesti cég keres ASP.NET fejlesztőket.
    Feladatok:
    • Ügyviteli, dokumentumkezelő és workflow rendszerek fejlesztése Microsoft alapokon
    • Részvétel a projektek teljes életciklusában tervezési, tesztelési és dokumentációs feladatokban
    Elvárások:
    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Minimum 2 éves C# 2.0 és ASP.NET fejlesztési tapasztalat
    • SQL nyelv ismerete és Microsoft SQL Server ismerete
    • Angol nyelvtudás
    • Előny: SharePoint fejlesztési tapasztalat
    Amit kínálunk:
    • Fiatal csapat
    • Rugalmas munkaidő
    • Továbbképzési lehetőségek
    • Céges telefon, cafeteria, notebook
    • Új technológiák használata
    Kontakt: Kárpáti Péter – 06706168466 allas@ewima.hu