ÁLLÁSLEHETŐSÉG - IT ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ
2010-06-22T09:34:02+02:00
2010-06-22T09:34:03+02:00
2022-06-29T07:25:23+02:00
  • Ügyfelünk egy tőkeerős, dinamikusan fejlődő magyar cég, amely informatikai és telekommunikációs területeken nyújt komplex szolgáltatásokat ügyfelei számára. Jelenleg Miskolcra keres új munkatársat.

    Feladatok:
    •az informatikai alkalmazások üzemeltetési és teszt területeinek teljes irányítása
    •felelősség a szolgáltatások zökkenőmentes biztosításáért, ill. a szerverek üzemeltetéséért
    •aktív részvétel a technikai feladatokban (pl. rendszerinstallációk, adatbázisok, egyéni konfigurációk)
    •munkatársak tevékenységének összehangolása és irányítása
    •kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
    •új ügyfelek set-upja, egyedi specifikációk elkészítése
    •kapcsolattartás budapesti partnerekkel
    •jelentési kötelezettség az ügyvezető felé

    Elvárások:
    •szakirányú végzettség (műszaki diploma)
    •legalább 4-5 év szakmai tapasztalat informatikai üzemeltetési területen
    •a hasonló feladatkörben szerzett gyakorlat előnyt jelent
    •SQL ismeret (pl. lekérdezések)
    •gyakorlatias hozzáállás
    •vezetői képességek
    •terhelhetőség, rugalmasság
    •utazási hajlandóság
    •északkelet-magyarországi lakhely vagy hajlandóság a napi szintű munkavégzésre ebben a régióban
    •az angol nyelvtudás előnyt jelent

    Jelentkezni (fényképes) önéletrajzzal lehet a cv@fodorhr.hu e-mail címen.
    Kérdéseivel Bodor Ágneshez fordulhat a 06-70-597-6722-es telefonszámon.