Projektvezető pozíció (C++)
2010-06-21T15:17:45+02:00
2010-06-21T15:17:46+02:00
2022-07-19T04:32:57+02:00
  • Nemzetközi háttérrel rendelkező, szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk

    Projektvezető

    pozícióba kollégát.

    Feladatok:
    - C++ fejlesztői csapat szakmai támogatása,
    - a fejlesztési irányvonal meghatározása,
    - a megrendelővel való kapcsolattartás,
    - aktív részvétel a szoftverfejlesztési feladatokban,
    - közreműködés a fejlesztés minden életfázisában a tervezéstől a hibajavításig.

    Elvárások:
    - szakirányú felsőfokú végzettség (informatikus/villamosmérnök/programozó matematikus),
    - 1-3 év szoftverfejlesztői tapasztalat C++-ban Windows alatt,
    - aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban,
    - tapasztalat egészségügyi szoftverfejlesztési és/vagy képfeldolgozási területen,
    - projektvezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

    Amit kínálunk:
    - szakmai fejlődési lehetőség,
    - kiemelt juttatási csomag,
    - karrier lehetőség.

    Érdeklődés esetén a jelentkezéseket a következő címre várjuk: abalogh@mphil.hu.