Szoftver fejlesztő állás
2010-05-18T12:08:06+02:00
2010-06-10T11:12:36+02:00
2022-07-25T02:32:24+02:00
  • Még lehet jelentkezni. :)
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • még mindig lehet jelentkezni?
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • A pozició még nincs betöltve, lehet jelentkezni. :)
  • Megbízónk, egy budapesti telephelyű informatikai cég dokumentumkezelő rendszerekkel foglalkozó fejlesztési üzletágába keres új munkatársat:

    SZOFTVER FEJLESZTŐ
    pozícióba.

    Feladatok:
    - dokumentumkezelő szoftverek tervezésében való részvétel,
    - tervek alapján történő megvalósítás csapatban, illetve önálló munkát végezve,

    Elvárások:
    - IT szakirányú szakiskolai, vagy főiskolai végzettség,
    - Web alapú alkalmazások fejlesztésében való gyakorlat,
    - JavaScript, HTML tapasztalat,
    - 1-3 éves fejlesztői tapasztalat
    - Angol nyelvű szakmai szöveg értése, valamint angol szakmai irodalom probléma mentes használata

    Előny:
    - JSF fejlesztési tapasztalat
    - jártasság AJAX, DOJO, CSS, XML használatában
    - specifikusan dokumentumkezelő rendszerek tervezésében való tapasztalat

    Amit kínálunk:

    - versenyképes fizetés
    - folyamatos szakmai továbbképzés
    - magas színvonalú szakmai környezet és lehetőségek
    - kulturált munka körülmények
    - dinamikus csapat

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a gradus@gradus.hu email címre juttassa el.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?