Webfejlesztő- programozói állás ASAP
2010-03-22T15:26:00+01:00
2022-07-19T05:22:58+02:00
  • Az Everengine Kft. meglévő és jövőbeni projektekhez keres - akár azonnali együttműködéssel- tapasztalt WEBFEJLESZTŐT- PROGRAMOZÓT.

    Feladatok:
    - Professzionális weboldalak, webes alkalmazások készítése
    - Adminisztrációs felületek kialakítása és testreszabása

    Elvárásaink:
    - Webes programozásban szerzett tapasztalat.
    - PHP, MySQL , JavaScript, HTML, CSS alapos ismerete
    Továbbá fontos:
    - Kreativitás
    - Csapatszellem
    - Nagyfokú munkabírás
    - Szakmai eltökéltség

    Előnyt jelent:
    - AJAX fejlesztésben való jártasság, JavaScript ismerete,
    - Portálfejlesztésben szerzett tapasztalat, CMS tapasztalat.
    - Felsőfokú végzettség (főiskolások és egyetemisták is jelentkezhetnek).

    "Minden területre olyan professzionális szakembert alkalmazunk, aki szereti munkáját, kreatív, csapatban gondolkodik, tiszteli a vevő kívánságát, önálló és megoldja a felmerülő kihívásokat." EverTeam

    Fényképpel és REFERENCIÁKKAL ellátott Önéletrajzot az info@everengine.com e-mail címre várjuk.
    A levél tárgyában kérjük megjelölni: programozó

    Egyéni vállalkozók, pályakezdők és gyakornokok jelentkezését is várjuk!
    Hiszünk a tehetségekben!

    Grafikusokat is keresünk!!!
    www.everengine.com