JAVA fejlesztői állás

2009-10-14T10:38:25+02:00
2009-10-14T10:38:26+02:00
2022-10-28T08:15:40+02:00
  • Feladatok
    -Külső (budapesti) partnereknél történő munkavégzés (outsourcing)
    -Java alkalmazások fejlesztése
    -Specifikációk készítése
    -Szoftver implementáció és karbantartás
    -Hibajavítás és verziókövetés kezelés

    Elvárások
    -Felsőfokú informatikai végzettség
    -Relációs adatbázis tervezési, alkalmazási ismeretek (DB2, Oracle)
    -Minimum 3 éves JAVA (J2EE API), XML fejlesztési tapasztalat
    -Struts, Spring ismeret
    -JSP, HTML, CSS, JavaScript tudás
    -Önállóság, rugalmasság, megbízhatóság
    -Alkalmasság a munkahely, és a körülmények gyakori változásának kezelésére
    -Kiváló angol nyelvtudás

    Előnyt jelent:
    -Tomcat, WebSphere, SUN Webserver ismerete
    -Eclipse, Maven, SVN fejlesztő eszközök ismerete
    -Linux, Solaris operációs rendszerek ismerete
    -Hibernate ismerete
    -UML ismeret
    -SCRUM ismeret
    -Portál fejlesztésben való jártasság

    Ha szeretnél jelentkezni erre a pozícióra, küld el nekünk a szakmai önéletrajzodat a karrierkozpont@trendency.hu e-mail címre.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?