NÉMETORSZÁG - Oracle rendszergazda ÁLLÁSAJÁNLAT
2009-07-30T14:29:38+02:00
2009-07-30T14:29:39+02:00
2022-07-19T05:27:34+02:00
  • Németországi szoftverfejlesztő partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

    Oracle rendszergazda – Németország, Darmstadt

    Feladatok:
    - Oracle alapú adatbázisokhoz kapcsolódó rendszergazdai, adminisztrátori feladatok ellátása
    - Oracle alapú rendszerek karbantartása, szoftverek installálása, archiválási feladatok ellátása (OPTIM)
    - Az adatbázisokra vonatkozó beérkező megrendelői megbízások kivitelezése (pl. strukturális változtatások, termelési adatbankok adatfrissítései, stb.)
    - Javaslattétel a rendszeroptimalizálásra
    - Német nyelvű kapcsolattartás a megbízó cég munkatársaival és a saját fejlesztői csapattal

    Elvárások:
    - Szakirányú informatikai végzettség vagy azt kiváltó szakmai gyakorlati tapasztalat
    - Kiváló magyar, felsőfokú német nyelvtudás
    - Solaris 8/9, HP-UX, AIX, Linux rendszer ismeret
    - Oracle 9/10, DB2, MySQL, JDBC, PL/SQL adatbázis ismeret
    - Mobilitás, németországi munkavégzés vállalása
    - Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
    - Pontosság, precizitás, megbízható munkavégzés

    Előny:
    - Külföldön vagy multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
    - Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
    - OPTIM archiváló szoftver ismerete

    Amit partnercégünk kínál:
    - KIEMELKEDŐ fizetési lehetőség
    - Külföldi karrier lehetőség
    - Multinacionális környezet
    - Dinamikus csapat

    Kérjük, részletes magyar és német nyelvű önéletrajzát, illetve motivációs levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére a raffai.gabor@pannonjob.hu címre.

    Pályázatával kapcsolatban a 0620 326 1996-os telefonszámon érdeklődhet Raffai Gábor kapcsolattartónál.

    Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.